eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Pełna lista kandydatów na radnych – czytaj tylko na eGryfino.pl!!!

Jako pierwsi podajemy listy kandydatów w wyborach samorządowych do Rady Miasta i Gminy Gryfino. Szerzej o wyborach do rady napiszemy w najbliższym wydaniu Gazety Gryfińskiej

KWW Gryfiński Blok Samorządowy

Okręg 1
(stare miasto)
1. Leszek Jackiewicz
2. Józef Lewandowski
3. Anna Lisiecka
4. Henryk Janaszkiewicz
5. Stanisława Wieczorek
6. Krzysztof Rybicki
7. Józefa Różak
8. Mirosław Koperski
9. Wioletta Adamczyk

Okręg 2
(górny taras)
1. Jacek Kawka
2. Wiesława Langowska
3. Anna Kowalska
4. Józef Gralewicz
5. Łukasz Krawczyk
6. Roman Bara
7. Marianna Bzdęga
8. Eugeniusz Marczak
9. Anna Koperska

Okręg 3
(miejscowości wiejskie)
1. Jarosław Kardasz
2. Stanisław Różański
3. Halina Stelmach
4. Paweł Jóźwiak
5. Marlena Parzych
6. Dariusz Chyski
7. Krystyna Jackiewicz
8. Hubert Adamczyk
9. Justyna Kawka

 

KWW Mieczysława Sawaryna

Okręg 1
(stare miasto)
1. Mieczysław Sawaryn
2. Roland Adamiak
3. Zbigniew Kozakiewicz
4. Janusz Skrzypiński
5. Ewa De La Torre
6. Zofia Rudyńska
7. Edyta Kasprzyk
8. Monika Waniewska
9. Krzysztof Hładki

Okręg 2
(górny taras)
1. Marcin Para
2. Piotr Zwoliński
3. Łukasz Kamiński
4. Marcin Pazik
5. Edyta Molasy-Malinowska
6. Justyna Kadłubek
7. Wioletta Gruber
8. Roksana Grabowska
9. Mateusz Kostka

Okręg 3
(miejscowości wiejskie)
1. Elżbieta Kasprzyk
2. Tomasz Namieciński
3. Zenon Trzepacz
4. Małgorzata Rubczak
5. Leszek Jaremczuk
6. Tomasz Lisowski
7. Monika Kwok
8. Ewa Kawka
9. Zdzisław Kmieciak

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 1
(stare miasto)
1. Piotr Romanicz
2. Wanda Hołub
3. Andrzej Adamek
4. Wiliam Boś
5. Lilianna Adamski
6. Krystian Szyszka
7. Halina Szczepańska
8. Anna Sobczak
9. Tadeusz Szot

Okręg 2
(górny taras)
1. Robert Jonasik
2. Bogusław Urbański
3. Jolanta Karaczun
4. Aleksandra Sujecka
5. Robert Trochimiak
6. Piotr Hołub
7. Robert Adameczek
8. Sara Boś
9. Lilia Kuźniewska

Okręg 3
(miejscowości wiejskie)
1. Władysław Sobczak
2. Leszek Łozowiecki
3. Lidia Misiewicz
4. Roman Polański
5. Daniel Kardasz
6. Katarzyna Jonasik
7. Anna Polak
8. Stanisław Brambor
9. Jolanta Wiza

 

  

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Okręg 1
(stare miasto)
1. Rafał Guga
2. Jolanta Witowska
3. Bogdan Warda
4. Barbara Szulc
5. Marek Sanecki
6. Alicja Przepiórka
7. Robert Rzechółka
8. Robert Rawdanowicz
9. Urszula Kwietniewska-Łacny

Okręg 2
(górny taras)
1. Andrzej Urbański
2. Magdalena Pieczyńska
3. Maciej Puzik
4. Anna Pęciak
5. Zdzisław Szczepkowski
6. Ałła Zajączkowska
7. Dariusz Ulanowski
8. Małgorzata Król
9. Łukasz Martyniak

Okręg 3
(miejscowości wiejskie)
1. Jerzy Piasecki
2. Małgorzata Wisińska
3. Roman Krzak
4. Barbara Karwacka
5. Tomasz Łukaszewicz
6. Katarzyna Gęślowska
7. Robert Końca
8. Sebastian Miesiąc
9. Agnieszka Walsh